Soseaua Morarilor No.1, Sector 2, Bucharest office@metal-creativ.ro

Aparitii in presa

On 24 ianuarie 2018
Articol pe site-ul Stirile PRO - stirileprotv.ro
On 24 ianuarie 2018
Articol pe site-ul Amintiri din Romania.ro - amintiridinromania.ro
On 24 ianuarie 2018
Articol pe site-ul Tomi Style - tomistyle.ro
On 24 ianuarie 2018
Articol pe site-ul Design on web - designonweb.it
On 24 ianuarie 2018
Articol pe site-ul Scroll prin folclor - scrollprinfolclor.ro
On 20 decembrie 2017
  Casa Lux - iulie 2017
On 20 decembrie 2017
  Articol pe site-ul Matricea Romaneasca - matricea.ro
On 20 decembrie 2017
  Articol pe site-ul Revista Atelierul - www.revista-atelierul.ro
On 20 decembrie 2017
  Articol pe site-ul IQads - www.iqads.ro
On 20 decembrie 2017
  Articol pe site-ul Blog Proiect Casa - firmedeconstructii.blogspot.ro
On 20 decembrie 2017
Articol pe site-ul Romania Pozitiva - www.romaniapozitiva.ro
On 20 decembrie 2017
  Articol pe site-ul PlatFerma - platferma.ro
On 20 decembrie 2017
  Articol pe site-ul Unica - www.unica.ro
On 20 decembrie 2017
  Ghid Constructii - www.ghid-constructii.ro
On 12 august 2017
  Articol pe site-ul Proiect Casa - www.proiectcasa.ro
On 15 februarie 2017
House Project - www.proiectcasa.ro www.proiectcasa.ro
On 10 februarie 2017
 
On 29 ianuarie 2017
 
On 7 ianuarie 2017
  Articol pe site-ul Ghid Constructii - www.ghid-constructii.ro
On 2 noiembrie 2016
  Articol pe site-ul Casa Lux - www.casalux.ro
On 20 octombrie 2016
 
On 29 septembrie 2016
  Articol pe site-ul Mag Mob - www.magmob.ro
On 20 mai 2016
Ziarul NACD 2016
On 20 aprilie 2016
Mag Mob - Magazinul mobilei - Aprilie 2016
On 20 ianuarie 2016
Proiect Casa, Toamna-Iarna 2016
Cere oferta
personalizata
Cere oferta personalizata